תיקון מחשב Mini PC

התקלקל לכם המחשב Mini PC? מתקשים למצוא מעבדת מחשבים לתיקון מחשב מיני PC? ריפר לאב מעבדת מחשבים בתל אביב תשמח להעמיד לרשותכם את צוות הטכנאים המומחים שלנו מתמחים בתיקון מחשב מיני פי סי.

תיקון מחשב Mini PC

לפרטים אודות מעבדת מחשבים ריפר לאב, ולהזמנת שירות תיקונים התקשרו 03-5405555. במקום קיים שירות איסוף והחזרה מכך חלקי הארץ - שאלו את הנציג

המחשב ה-Mini PC הינו מחשב נייח קטן מיני, שבשנים האחרונות הפך להיות מוצר חובה בסלון הביתי. המחשב ה-Mini PC משמש לרוב כמחשב העיקרי לתחום הקולנוע והבידור בסלון הביתי, ובאמצעותו ניתן לאחסן סרטים, מוזיקה, תמונות ושאר קבצי מדיה המועברים או מוזרמים בסטרימינג (תלוי בסוג המחשב ה-Mini PC), אל מסך הטלוויזיה בסלון או בחדר השינה.

המחשב המיני PC, הוא למעשה מחשב לכל דבר. הוא מגיע בדרך כלל עם מעבד זעיר ופחות עוצמתי מהמחשב הנייח הרגיל, הינו בעל כרטיס מסך, ומערכת הפעלה ייעודית של Windows, של Linux, או של אנדרואיד, ויציאות דומות לזה של המחשב הנייח כגון: HDMI, USB3, שקע רשת, בלוטות` ועוד.

תיקון מחשב Mini PC דורש לא רק מיומנות, מומחיות, ומקצועיות, אלא גם טכנאים המתמחים במכניקה עדינה. במחשב ה-Mini PC מותקנים לרוב רכיבים עדינים המצויים בחלקם במחשבים ניידים, וחלק אחר של הרכיבים העדינים הינם נחלת מחשב ה-Mini PC בלבד. הרכיבים של מחשב ה-Mini PC נחשבים יחסית נדירים, ועל כן, לעיתים הם קשים להשגה במקרה שקיים צורך בהחלפה.

במהלך השנים, תיקנו מספר מכובד של מחשבי Mini PC, ועלה בידנו לאגור רכיבים חדשים וגם מוחדשים, עבור מחשבי מיני פי סי ממגוון רחב של מותגי מחשבי ה-Mini PC, כדוגמת NOC, Minix, ועוד. במעבדת המחשבים שלנו אנו מבצעים את כל סוגי התיקונים, שדרוגים החלפות רכיבים של מחשבי ה-Mini PC.

בין העבודות אותן אנו מבצעים במעבדת מחשבים ריפר לאב בעניין תיקון מחשב Mini PC, אנו מבצעים שדרוג והחלפת זיכרון למחשב Mini PC, תיקון לוח אם ברמת הרכיב למחשב Mini PC, תיקון שקעים למחשב מיני PC, החלפה או שדרוג של דיסק קשיח במחשב מיני PC ועוד.

לפרטים אודות מעבדת המחשבים ריפר לאב, ולהזמנת שירות תיקונים למחשב Mini PC, כולך איסוף והחזרה מ- ול-בית הלקוח, התקשרו עכשיו 03-540-5555, ונשמח לענות על כל שאלה.

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים