מעבדה לתיקון מחשבים ניידים ונייחים

ריפר לאב – מעבדה לתיקון מחשבים ניידים ונייחים מציעה לכם פתרונות הוגנים וזולים ושירותי מעבדת מחשבים בתל אביב מכל הסוגים. לפרטים נוספים התקשרו 03-5405555.

מעבדה לתיקון מחשבים ניידים ונייחים

להזמנת שירות מעבדה לתיקון מחשבים, ניתן ליצור אתנו קשר בטלפון 03-540-5555, ונשמח לעמוד לשירותכם.

ריפר לאב מעבדה לתיקון מחשבים מספקת שירות מעבדה לתיקון כל סוגי המחשבים, החל ממחשבי PC אשר הורכבו בצורה עצמאית על ידי טכנאי מחשבים, ועד מחשבי מותג כגון Dell, HP, Lenovo, המורכבים בחברות השונות. במעבדה לתיקון מחשבים שלנו אנו מחזיקים את הציוד המתקדם בעולם לתיקון מחשבים, המייעלים את שיטת העבודה, מביאים לתוצאות תיקון מחשבים טובות יותר, והכי חשוב מהירות יותר עבור הלקוח, בכדי שהמחשב יחזור לידכם תקין במהירות האפשרית.

שירות מעבדה לתיקון מחשבים

בין מגוון השירותים שהמעבדה לתיקון מחשבים שלנו מספקת ללקוחותיה ניתן למצוא החלפת לוח אם, החלפת ספק כוח, החלפת דיסק קשיח, החלפת או שדרוג זיכרון RAM, החלפת כונן או צורב DVD, החלפת מארז, החלפת כפתור הדלקה, החלפת מאווררים (מעבד / מערכת / מיני מאוררים לכרטיסים), ועוד.

צוות המעבדה לתיקון מחשבים של ריפר לאב מונה טכנאי מחשבים בכירים ומקצועיים בעלי שנות ותק מופלגים (חלקם עובר את ה-10 שנים), אשר ברבות מיומנותם וניסיונם טיפלו במאות ואלפי מחשבים מסוגים שונים, ומדגמים שונים, ובהצלחה רבה. ריפר לאב נחשבת למעבדה לתיקון מחשבים מרכזית בלב תל אביב המספקת שירותי מעבדה לתיקון מחשבים לחברות גדולות, וגם לאנשים פרטיים. במעבדה לתיקון מחשבים שלנו, המחשב שלכם נמצא בידיים נאמנות וטובות, והתוצאה היא תיקון איכותי שיחזיק מעמד לאורך זמן.

כערך מוסף לשירות הלקוחות המצוין שיש לנו, אנו מציעים ללקוחותינו בדיקת כדאיות לתיקון המחשב. כברירת המחדל, כשמחשב נכנס למעבדה לתיקון מחשבים שלנו, הוא עובר בדיקת כדאיות על ידי צוות טכנאי המחשבים שלנו, המבצע את השיקולים הכלכליים עבור הלקוח, וממליץ בהתאם. בשנים האחרונות מחירי המחשבים ירדו בצורה דרסטית והיום ניתן לרכוש מחשבים בסכומים נמוכים יחסית, ועל כן לפני שאנו מבצעים תיקון למחשב נבדוק את כדאיות התיקון על מנת שהתיקון לא יהיה יקר מרכישת מחשב חדש.

מעבדה לתיקון מחשבים – התקנת תוכנה

רכשת מחשב חדש ללא מערכת הפעלה או אופיס? במעבדה שלנו תוכל לקבל שירות של התקנת תוכנה החל מהתקנת מערכת הפעלה (כולל דרייברים), אופיס (או Open Office), אנטי וירוס וכדומה (כל התוכנות מותקנות עם רישיון בלבד), ועד תוכנות שירות כגון אקרובט רידר, פלאש, תוכנת צריבה, גוגל כרום, מוזילה, סקייפ, תוכנת כיווץ ועוד.

טיפ: הקפד לגבות את הנתונים שלך על התקן חיצוני לגיבוי, במיוחד את התמונות של המשפחה, או מסמכים חשובים במיוחד. כבר נתקלנו במספר מקרים שאנשים שילמו הרבה מאוד כסף לשיחזור דיסקים קשיחים פגומים על מנת לחלץ תמונות או מסמכים חשובים. אז דאגו לעצמכם מבעוד מועד. אצלנו במעבדה תוכלו לרכוש התקנים לגיבוי.

לפרטים נוספים אודות מעבד לתיקון מחשבים של חברת ריפר לאב, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטלפון 03-5405555 ונציגנו ישמחו לעזור ולסייע בכל שאלה, במקום קיים שירות איסוף והחזרה – שאל את הנציג.

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים