תיקון מחשבים All-In-One

בשל המבנה הלא סטנדרטי של המחשב, תיקון מחשב אול אין וואן מצריך היכרות מעמיקה עם מבנה המחשב. לכן, לא כל-כך קל למצוא מומחים לתיקון מחשבי All-in-One.

תיקון מחשבים All-In-One

יש ברשותך מחשב All-In-On ואתה לא מוצא מעבדת מחשבים מקצועית לתיקון מחשב All-in-One? בצדק! מחשבי All in One  או בקיצור מחשבי AIO, הינם אוכלוסיית מחשבים מורכבת ועדינה במיוחד (בדומה למחשבים ניידים)

מעבדת מחשבים ריפר לאב תשמח להעמיד לרשותכם את צוות טכנאי המחשבים המומחים שלנו המתמחים במלאכה עדינה זו ומוסמכים לטפל במגוון התקלות הקיימות במחשבי AIO.

לפרטים והזמנת שירות תיקונים כולל איסוף והחזרה מבית הלקוח התקשרו 03-5405555.

מהו מחשב  All-in-One?

בשונה מהמחשב הנייח השולחני בו המחשב והמסך מופרדים, במחשב All in One גם המחשב וגם המסך מוטמעים בתוך יחידה אחת – מסך המחשב. בשל מורכבות זו תיקון מחשב All in One מציב אתגר משמעותי בפני מעבדות מחשבים בארץ ובעולם, ואכן ניתן למצוא מספר רב של מעבדות מחשבים הנמנעים מלהתעסק בתיקון מחשבים מסוג זה.

במעבדות שכן מתקנות מחשבים All in One, אנו ממליצים לברר את ניסיון המעבדה בתיקון מחשבי All in One, וכמות מחשבי All in One שנכנסו למעבדה. שכן, נתון זה חשוב במיוחד לאור העובדה שמעבדה שלא מתמחה ספציפית בתיקון מחשבי All in One עלולה להסב נזק חמור יותר למחשב. הפתיחה והסגירה חייבת להיות מקצועית על מנת שלא יגרם נזק למחשב. פתיחה של המחשב בלי הידע הנדרש תוביל למצב של חיבור לא נכון או איבוד או קלקול חלקים, הדיסק הקשיח, המעבד, ועוד רכיבים נוספים. לכן, אם המחשב שלכם חשוב לכם, כפי שלא הייתם מוסרים את המחשב הנייד שלכם למעבדה שלא מתמחה בתיקון מחשבים ניידים, אנו ממליצים לכם לתקן מחשבים מסוג זה רק במעבדה מקצועית שתוכל לספק את הידע והציוד הדרוש לתיקון.

במעבדת מחשבים ריפר לאב, אנו יכולים להבטיח לכם שצוות טכנאי המחשבים המומחים שלנו מתמחים ספציפית בתיקון מחשבי All-in-One של מגוון המותגים המובילים בשוק כגון HP, Dell, ועוד.

לפרטים אודות מעבדת מחשבים ריפר לאב, להזמנת שירות תיקונים ולכל שאלה, ניתן לפנות אלינו בטלפון 03-540-5555.

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים