תיקון מסך טאצ – Asus Tf301 K001

תיקון מסך טאצ – Asus Tf301 K001

תיקון מסך טאצ – Asus Tf301 K001

 

החל מ2021 ריפר לאב אינה מספקת שירותי תיקון לטאבלטים. עמכם הסליחה ותודה על ההבנה

 

ריפר לאב היחידים בארץ לתיקון מסכי טאצ Asus Tf301, רק אצלנו תמצאו את החלקים והידע לתיקון המסך, אז אם יש לך טאבלט של אסוס ואתה צריך להחליף את המסך טאצ שלו התקשר אלינו בטלפון 03-5405555 ונשמח לעזור.

 

בגלל הקושי הרב ( בעולם בכלל ובארץ בפרט ) באספקת חלקים למסכים הללו רבים מהעבדות שנותנות שירות תיקון למסכים לא מתקנים את המסכים, אצלנו בריפר לאב תמצאו את החלקים זמיניים ככה שהתיקון יהיה מהיר ללא צורך בהמתנה לאספקת חלקים.

 

אנו מתקנים טאבלטים מכל הסוגים ובפרט טאבלטים של אסוס, לקבלת הצעת מחיר לתיקון הטאבלט שלך צור איתנו קשר בטלפון 03-5405555 או דרך צור קשר באתר.

 

אנשים רבים רוכשים כיום טאבלטים במקום מחשב נייד או נייח, הסיבה לכך היא שהמוצר מספק שירות טוב עבור הרבה אנשים (וילדים), וזול יותר ממחשב נייד או נייח, אך החיסרון הגדול בטאבלט ( ואת זה אנחנו רואים במעבדה ) זה המסך, מספיק שהטאבלט נפל המסך שלו נשבר ולא ניתן לעבוד איתו יותר,ואם יש לך מסך Asus Tf301 K001 אז בנוסף תתקל בבעיה נוספת שלא ניתן להשיג בארץ חלקים לתיקון המסך, רק אצלנו תמצאו את החלקים והידע לתיקון המסך הזה, אנו מזמינים אתכם אלינו, אנו ממוקמים בתל אביב, רחוב י.ל פרץ 31 לקבל שירותי מעבדה, בנוסף אנו מספקים שירות שליחים, לא משנה איפה אתה גר, התקשר אלינו ותמורת תשלום סימלי עבור שירות המשלוח תוכל לקבל שירות איסוף והחזרה של המוצר שלך.

 

בהצלחה – והלוואי שלא תזדקקו לשירות שלנו לעולם ...


תיקון מסך טאצ – Asus Tf301 K001

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים