החלפת עינית בלו ריי ב PS3

החלפת עינית בלו ריי (Blu-Ray) ב PS3

החלפת עינית בלו ריי ב PS3

 

החל מ2021 ריפר לאב אינה מספקת שירותי תיקון לקונסולות. עמכם הסליחה ותודה על ההבנה

ריפר לאב מתמחים בהחלפת עינית בלו ריי (Blu-Ray) ב PS3, להחלפת עינית ולהצעות מחיר צרו איתנו קשר בטלפון 03-5405555 ונשמח לעזור.

 

הבלו ריי (Blu-Ray) הינו הכונן המתקדם בעולם, בעבר התחרה הכונן מול כונן ה HD DVD, אך השני לא שרד וקו הייצור שלו הפסיק בגלל שלא עמד בסטנדרטים הגבוהים שהציב מולו הבלו ריי.
כונן הבלו ריי מציג איכות Full HD" " והוא כולל רזולוציה של 1080 פיקסלים, זוהי הרזולוציה הגבוהה ביותר כיום. הבלו ריי קורא דיסקים של בלו ריי כמובן אך גם דיסקים בפורמטים ישנים יותר. כונן הבלו ריי הינו אחד היתרונות הגדולים ביותר בפלייסטיישן 3 על פני קונסולות משחק אחרות שאין להן את הכונן בשל כמות הנתונים שניתן לאחסן במידה בודדת, איכות הוידיאו ואיכות האודיו הגבוהות שלו.

 

בפלייסטיישן 3 כונן בלו ריי המשמש לקריאה בלבד והיא קונסולת המשחקים הראשונה שהתחילה להשתמש בבלו ריי. משחקיו המקוריים של הפלייסטיישן 3 הינם על דיסקים של בלו ריי בעלי נפח אחסון גדול מאוד של ב-47GB (כמעט פי 7 מקום מדיסקים סטנדרטים).

 

הבלו ריי עובד על קרני לייזר כחולות (במקום קרני לייזר אדומות בCD  ו DVD רגיל ) ומכאן שמו בלו ריי. קרני הלייזר הכחולות מגיעות מן העינית הכונן ו"קוראות" את הנתונים על גבי הדיסק, היתרון של הלייזר הכחול הוא בכך שהוא מסוגל לקראו נתונים הרבה יותר קטנים ( פיזית בגודל) ולכן ניתן לאחסן את כמות המידע הענקית הזאת בדיסק בודד.

 

במקרים שהפלייסטיישן הפסיק לקרוא דיסקים של משחקים או DVD , או שנתקע באמצע המשחקים או הסרט, ניתן להניח כי יש בעיה בעינית הבלו ריי. כאשר העינית "מגמגמת" יש להחליפה בעינית מקורית בלבד של כונן בלו ריי, ריפר לאב מתמחים בהחלפת עינית בלו ריי (Blu-Ray) ב PS3, להחלפת עינית ולהצעות מחיר צרו איתנו קשר בטלפון 03-5405555 ונשמח לעזור.

 

לא כל תקלה בקריאת דיסקים במכשיר הPS3 זה בהכרח בעיה בעינית, לכן, על מנת לאבחן האם זאת אכן בעיה בעינית הבלו ריי יש להביא את מכשיר הפלייסטיישן למעבדה שם נעשית בדיקה מיוחדת למציאת הבעיה.

 

החלפת העינית הינה מקרה שכיח, בדרך כלל לאחר מספר שנים או בשימוש מסיבי העינית נפגמת ויש להחליפה.

 

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים