הסבת Cobra ODE לPS3

הסבת Cobra ODE לPS3

הסבת Cobra ODE לPS3

 

החל מ2021 ריפר לאב אינה מספקת שירותי תיקון לקונסולות. עמכם הסליחה ותודה על ההבנה

ריפר לאב מתמחה במתן שירות למכשירי פלייסטיישן, בין השירותים שאנו מספקים, פריצת Cobra ODE למכשירי פליסטיישן 3, לפרטים נוספים ולהצעות מחיר התקשרו אלינו בטלפון 03-5405555 ונשמח לעזור.

 

הסבת ה- Cobra ODE מאפשרת הפעלה של משחקים מגובים ישירות מדיסק קשיח חיצוני, הסבה זו פותחה על ידי החברה Cobra ODE  בשנת 2013 ועל שמה נקראת הפריצה.

 

את הפריצה ניתן להפעיל ולכבות. כאשר היא מופעלת ניתן לשחק במשחקים המגובים בכונן קשיח חיצוני שחובר לקונסולת הפלייסטיישן, כאשר הפריצה כבויה ניתן להשתמש בדיסקים מקוריים של פלייסטיישן 3. צ`יפ ההסבה מותקן בין כונן ה-blu ray למכשיר הפלייסטיישן 3 עצמו. על מנת להפעיל את הצ`יפ צריך דיסק מקורי אחד של משחק פלייסטיישן 3 בתוך הקונסולה.

 

ההסבה פועלת על כל סוגי הפלייסטיישן 3 כולל את הקונסולות החדשות ביותר מדגם סופר סלים ועל כל גרסה של המכשיר הפלייסטיישן וכל אזור, לאחר שהפריצה מותקנת רק צריך לחבר את הכונן קשיח ואפשר להתחיל לשחק במשחקים המותקנים בו.

 

במידה והמשתמש רוצה לשחק במשחקים מקוריים, ניתן להעביר את הקונסולה למצב  "Pass True" בו הפריצה עוברת למצב "כבוי" וניתן לשחק במשחקים מקוריים כרגיל. בניגוד להסבות רבות בהן על מנת לעדכן את גרסת ההסבה יש צורך בהלחמות בתוך הקונסולה, בהסבת ה- Cobra ODE ניתן לעדכן את גרסת הצ`יפ של הפריצה ישירות דרך חיבור USB.

 

החיסרון הגדול בפריצה Cobra ODE לPS3 – בדומה לכל פריצה זה שעצם פעולת הפריצה מבטלת את האחריות על המכשיר על פי תקנון היצרן, ולכן במקרה של תקלה ( אפילו שבמסגרת האחריות ) אם פרצת את הפלייסטיישן שלך תצטרך לסדר אותו בתשלום במעבדה מתאימה, רוב הלקוחות רואים יתרון כל כך גדול בפריצה, וחסכון גדול מאוד של כסף ברכישת משחקים שעלות התיקון העתידי אם יהיה הופכת להיות זניחה.

 

השימוש בהסבת ה- Cobra ODE נחשב לנוח וידידותי למשתמש וכמו כן גם לפשוט ומהיר בבחירת המשחקים והתקנתם מהכונן הקשיח החיצוני. הפריצה עצמה הינה חוקית בשל זכותו של בעל הקונסולה לעשות בה כרצונו. הורדת המשחקים פרוצים המגובים לכונן הקשיח החיצוני אינה חוקית מפני שמעשה זה נחשב כהפרת זכויות יוצרים (אלא אם קיים ברשות הבעלים גם עותק מקורי של המשחק).

 

כל פריצה או עבודה על מכשיר פלייסטיישן צריך להתבצע בצורה מקצועית, עבודה לא מקצועית לביא יותר נזק מתועלת ותגרום לבעיות חוזרות ונשנות במכשיר שלכם, אם אתם מעוניינים לעבוד עם מעבדה מקצועית, עם טכנאים עם ניסיון וציוד חדיש ומתקדם פנו אלינו ותגלו שתקבלו ברמה גבוה ביותר ומחיר ללא תחרות - 03-5405555 ונשמח לעזור.

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים