מעבדת מחשבים ניידים

ריפר לאב הינה מעבדה לתיקון מחשבים ניידים על ניסיון של מעל 20 שנה בתיקון מחשבים ניידים.

מעבדת מחשבים ניידים

לייעוץ ולקבל פרטים אנא התקשרו 03-5405555 ונציגנו ישמחו לסייע.

ההבדלים בין מעבדה לתיקון מחשבים ניידים לבין מעבדה לתיקון מחשבים נייחים.

הבחירה בין מעבדת מחשבים ניידים למעבדת מחשבים נייחים תלויה בראש ובראשונה בצרכים הספציפיים שלכם ובאופי שאתם צריכים.

אבל מה ההבדל בניהם? והאם טכנאי מחשבים ניידים הוא גם טכנאי מחשבים נייחים וההפך?

אז בקצרה לא. טכנאי מחשבים ניידים הוא לא טכנאי מחשבים נייחים וטכנאי מחשבים נייחים הוא לא טכנאי מחשבים ניידים.

נכון שמבחינת לוגיקה גם מחשב נייד וגם מחשב נייח עובדים באותה צורה, אבל רכיבי החומרה שונים לגמרי, הלוח, הזיכרונות, ספק הכוח, עכבר למחשב נייד הם חלקים שונים לגמרי.

מה גם שעל מנת לבצע החלפה של רכיבים במחשב נייח זוהי פעולה פשוטה מאוד שכמעט ואין סיבוכיות, כל טכנאי מתחיל יודע לפתוח את המחשב הנייח בקלות ובמהירות ולהחליף כל חלק במחשב הנייח בקלות.

לעומת זאת במחשב נייד זה שונה לגמרי, פתיחה לא נכונה ובום נשבר הפלסטיק, במיוחד שמדובר בהחלפת מסך הפלסטיק מאוד עדיין, בנוסף על מנת להחליף חלק, רכיב, במחשב הנייד לעיתים נצטרך לפרק חצי מחשב ועשרות ברגים, בעוד במחשב נייח זה לא קיים.

גם שדרוג או הוספה של חומרה, כגון הוספת דיסקים קשיחים או כרטיס מסך יהיה הרבה יותר פשוט לעומת זאת במחשבים ניידים זה יהיה יותר מורכב ולרוב אפשרויות השדרוג במחשבים ניידים הם ממש מצומצמים.

זאת הסיבה שלרוב תיקון או החלפה של רכיב במחשב נייד (העבודה) יכול לעלות פי 2 מאותה עבודה במחשב נייח.

נימה אישית:

אפשר לראות המון טכנאי מחשבים מתחילים שמספקים שירות של תיקון מחשבים נייחים, המון בעלי מקצוע (ובאמת בעלי ידע רב וידע מקצועי) בעזרת מברג בלבד יכולים לספק שירותי תיקון מחשבים נייחים בקלות, ולגבי ציוד / חומרה למחשב נייחים אפשר לקנות כמעט בכל חנות מחשבים.

יחד עם זאת, לתקן מחשבים ניידים צריך יותר ידע, ציוד יותר מקצועי, וכמעט ולא ניתן להשיג (את רוב החלקים) בחנויות המחשבים המוכרות אלא רק בחנויות ייעודיות לטכנאי מחשבים.

לסיכום: למרות שעלויות התיקון במחשב נייד לרוב יהיו יותר זולות, אנחנו רואים שרוב הלקוחות הפרטיים והעסקיים מעדיפים לעבוד היום עם מחשבים ניידים בגלל היתרונות הרבים שקיימים במחשב נייד, הן מבחינת שינוע ומקום שהמחשב תופס (פיזית).

לייעוץ ולקבל פרטים אנא התקשרו 03-5405555 ונציגנו ישמחו לסייע.

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים