ברגים למחשב נייד

ישנם מגוון ברגים המשמשים בהרכבת מחשב נייד, כולל:

ברגים למחשב נייד
  1. 1. ברגי משושה: לברגים משושה יש ראש משושה והם משמשים לאבטחת לוחות ורכיבים בד"כ נראה אותם בתוך המחשב הנייד.
  2. 2. ברגי טורקס: לברגי טורקס יש ראש בצורת כוכב שש קצוות ומשמשים להידוק וחיבור הבסיס והמכלול של המחשב הנייד.
  3. 3. ברגי פיליפס: לברגי פיליפס יש ראש בצורת צלב ומשמשים לחיבור רכיבים ללוח אם ובמחשב בכלל.
  4. 4. ברגים שטוחים: לברגים שטוחים יש ראש שטוח והם משמשים לחיזוק המסך ורכיבים נוספים במחשב הנייד.
  5. 5. ברגי אבטחה: לברגי אבטחה יש ראש ייחודי, כמו משולש או ריבוע, והם משמשים למניעת גישה לא מורשית (חובבנית) לחלק הפנימי של המחשב הנייד.

ברגים למחשב נייד - במעבדת מחשבים ריפר לאב ,תמצאו הרבה מאוד סוגי ברגים למחשב נייד ונשמח לנסות ולאתר בורג מתאים עבור המחשב הנייד שלכם. לכל שאלה ניתן להתקשר למעבדה שלנו ב-03-540-5555 ונשמח לעמוד לשירותכם.

אף פעם לא קרה לנו שמכרנו בורג, קרה לנו שנתנו ללקוחות ברגים ללא תשלום, אבל אף פעם לא יצא שמכרנו בורג, אם מדובר בתיקון של הברגה לא תקינה, או שמסיבות כאלה ואחרות הבורג לא נכנס כראוי, וכל סיבה אחרת שדורשת בדיקה ותיקון, אזי התשלום הוא עבור התיקון ולא עבור הבורג עצמו.

איזה ברגים משתמשים למחשב נייד DELL?

רוב דגמי המחשבים הניידים של DELL משתמשים בברגי M2 ו-M2.5 סטנדרטיים. בהתאם לדגם, ראש הבורג עשוי להיות פיליפס, טורקס או ראש משושה.

איזה ברגים משתמשים למחשב נייד HP?

הברגים המשמשים למחשב נייד של HP משתנים בהתאם לסדרה ולדגם של המחשב הנייד. באופן כללי, HP משתמשים בברגי ראש פיליפס באורכים וגדלים שונים.

ברגים למחשב נייד

איזה ברגים משתמשים למחשב נייד LENOVO?

רוב המחשבים הניידים של לנובו משתמשים בברגי פיליפס סטנדרטיים.

כמה טיפים חשובים:

  1. 1. הבורג עצמו לא עולה כסף (שולי מאוד) מה שמשלמים עליו זה העבודה.
  2. 2. סגירת בורג (חזק מידי) או לא בצורה ישרה (תתפלאו ראינו לא מעט כאלה) עלולים לגרום לנזק בפלסטיקה של המחשב ואף שבר בפלסטיקה.
  3. 3. סגירה חזרה מידי בצירי המחשב עלולים לשבור את הפלסטיקה בצירים.
  4. 4. טיפ חשוב – לעולם את תפתחו את המסך (הליד) שברגי הצירים לא במקומם ולא סגורים כראוי זה עלול לגרום לשבר בפלסטיקה של הצירים.
  5. 5. השתמשו רק בבורג הנכון, בורג ארוך מידי או עבה מידי עלול לגרום לנזק מחשב או בפלסטיקה, בורג קצר מידי יתכן שהמחשב לא יסגר כראוי, לכן אל תתפשרו השתמשו רק בברגים מתאימים.

ברגים למחשב נייד - במעבדת מחשבים ריפר לאב ,תמצאו הרבה מאוד סוגי ברגים למחשב נייד ונשמח לנסות ולאתר בורג מתאים עבור המחשב הנייד (או הנייח) שלכם. לכל שאלה ניתן להתקשר למעבדה שלנו ב-03-540-5555 ונשמח לעמוד לשירותכם. 

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים