החלפת מסך מגע למחשב נייד - כולל שירותי איסוף והחזרה

מעבדת ריפר לאב מתמחים בתיקון או החלפת מסך מגע במחשב נייד (touch screen), במחשבים ניידים עם מסך מגע יש בעצם 2 מסכים, המסך הרגיל, מסך התמונה, ומעליו מסך חיצוני, לעיתים קוראים לו מסך זכוכית, שהוא מסך המגע, למסך התמונה ולמסך הרגיל, לכל אחד מהם יש כבל מסך בנפרד.

החלפת מסך מגע למחשב נייד - כולל שירותי איסוף והחזרה

מעבדת ריפר לאב בעלת ניסיון של מאות החלפות של מסכי מגע במחשבים ניידים, לפרטים נוספים פנו אלינו לטלפון 03-540-5555 ונשמח לעזור.

באפשרותכם לתאם הגעה מראש, ולקבל שירות תיקון מסך מגע במקום, או לבחור בשירות איסוף והחזרה.

הרבה אנשים שואלים אותנו, האם ניתן להחליף רק את מסך הזכוכית.

אז לפעמים ניתן להפריד את מסך הזכוכית ממסך התמונה ולפעמים הם מודבקים יחדיו וכשהוא נסדק חייבים להחליף מסך תמונה ומגע קומפלט והמחיר יקר יותר.

עדינות, תתנהגו בעדינות.

חשוב לדעת, שאם אתם רוכשים מחשב נייד עם מסך מגע הוא הרבה יותר עדין ממסך רגיל, מסך המגע (הזכוכית) נשבר יחסית (למסך רגיל) בקלות, מספיק נפילה של תיק שיש בו מסך מגע מהכיסא והמסך עלול להישבר.

יש להקפיד לא ללחוץ על מכסה המחשב כשהוא סגור ולא לסגור את המסך כשיש משהו על המקלדת, נכון כמובן לכל מסך.

לקוחות רבים שואלים, מה המחיר להחלפת מסך מגע למחשב נייד.

מחיר החלפת מסך מגע למחשב נייד משתנה בהתאם לדגם וסוג המחשב, כמובן שהחלפת מסך מגע למחשב נייד יקר יותר מהחלפת מסך למחשב נייד רגיל, הרי כמו שהסברנו יש פה 2 מסכים, המסך הרגיל ומסך זכוכית, בגדול המחירים נעים בין 800-1600 ש"ח ברוב המחשבים, ובכל מקרה אתם יכולים להתקשר אלינו ולקבל הצעת מחיר בטלפון 03-540-5555 (או בוואטסאפ 054-456-2324 מעבדת ריפר לאב).

תיקון מסך מגע במחשב נייד

אחרון חביב, עוד שאלה נפוצה, האם ניתן לבטל את מסך המגע ולהחליף למסך רגיל?

אז לרוב התשובה היא לא, אבל יש דגמים מעטים שכן, בדגמים שכן, יש לקוחות שרוצים לחסוך את ההפרש שיש בין החלפת מסך מגע להחלפת מסך רגיל, וכמובן אנחנו נענים לבקשתם.

הערות כלליות:

שבר במסך הזכוכית, שמסך הזכוכית נשבר אתם יכולים לראות בבירור שהזכוכית נסדקה, בניגוד למסך רגיל.
מסך מגע הפסיק לעבוד – כמו שכבר ציינו במאמר למסך המגע כבל נתונים משלו, כאשר מסך המגע מפסיק לעבוד מומלץ לבדוק אם כבל הנתונים התנתק.

המלצה:

אין לכם ניסיון בהחלפת מסך מגע? שימו לב שאתם פותחים את המסך לא יעופו עליכם זכוכיות... אתם יכולים לעשות גם נזק למסך התמונה, זהירות, התייעצו עם מישהו מקצועי אפילו מומלץ לצפות בדרכי/שיטות העבודה ששונות מהחלפת מסך רגיל.

זמינות חלקים:

אנחנו במעבדה משתדלים להחזיק ציוד במלאי שמכסה את הרוב המוחלט של התקלות ברוב המוחלט של המחשבים, אבל יש מקרים כמו במסך מגע, או במחשבים ניידים שלא קיים זמינות במלאי, או שהחלק יקר מידי ולא כדאי להחזיק מלאי, לכן לפני שאתם מגיעים למעבדה צרו איתנו קשר לבירור הנושא וקבלת זמן משוער לתיקון המחשב.

מעבדת ריפר לאב בעלת ניסיון של מאות החלפות של מסכי מגע במחשבים ניידים, לפרטים נוספים פנו אלינו לטלפון 03-540-5555 ונשמח לעזור.


החלפת מסך מגע למחשב נייד - כולל שירותי איסוף והחזרה

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים