איפוס מחשב נייד

איפוס מחשב נייד זוהי פעולה פשוטה שמשחזרת את המחשב להגדרות יצרן או הגדרות ראשוניות בהתאם למחשב שלכם.

איפוס מחשב נייד

כבר כאן נדגיש שאיפוס מחשב נייד זוהי פעולה שמוחקת את כל החומר שקיים במחשב, קבצים, תמונות, תוכנות וכולה.

לכל שאלה תוכלו לפנות למעבדת מחשבים שלנו בטלפון 03-540-5555 נשמח לייעץ ולספק פרטים נוספים ככל שנתבקש.

חשוב לומר שבעולם המחשבים אנחנו נקרא לאיפוס מחשב נייד, פירמוט מחשב נייד, הביטוי איפוס מחשב נייד נלקח מעולמות אחרים (לדוגמא במערכות מולטימדיה לרכב) ששם נהוג לבטא את התהליך איפוס.

אפסים את מערכת ההפעלה, ממש כמו ביום הראשון

בעולם של מחשב התהליך נקרא פירמוט, פירמוט הוא מחיקה יותר מאשר איפוס, לדעתי האישית דווקא במחשבים זה נקרא פירמוט בשביל להדגיש את העניין שכל החומר מהמחשב ימחק.

תהליך הפרמוט מוחק את כל הקבצים במחשב ומבצע התקנה של מערכת הפעלה חדשה.

אז איך עושים פירמוט או איפוס למחשב נייד?

אם אתם רוצים לעשות איפוס למחשב נייד לנובו או איפוס מחשב נייד hp וגם איפוס מחשב נייד אסוס או DELL בדרך כלל מחשבי מותג מגיעים עם תהליך איפוס ייחודי/ייעודי משלהם, בעבר היתרון הזה (שיש תוכנת איפוס ייעודית) במחשבי מותג היה ממש משמעותי כיוון שהייתם יכולים לאפס את המחשב בכל זמן נתון בקלות.

במיוחד אם היה במחשב וירוסים או באגים אחרים.

היום במערכות הפעלה וינדוס 10 ווינדוס 11 יש אפשרות לאפס את המערכת מהמערכת הפעלה ואפילו אם המערכת הפעלה לא תקינה ולא עולה יש אפשרות להיכנס לתהליך של ריפר, לפעמים אפילו המחשב נכנס לשם בעצמו שיש תקלה ולשחזר את מערכת ההפעלה.

תזכרו - איפוס מחשב נייד זוהי פעולה שמוחקת את כל החומר שקיים במחשב, קבצים, תמונות, תוכנות וכולה.

אז בניינו, עם קצת ידע וקצת תעוזה אתם יכולים לאפס מערכות הפעלה וינדוס 10 ו-וינדוס 11 בעצמכם (כל אחד לוקח את האחריות על עצמו כמובן... לא בטוחים עדיף שתשלמו, החומר חשוב לכם ואתם מפחדים שימחק? עדיף שתשלמו ויש עוד הרבה מקרים שעדיך לתת לבעל מקצוע ולעשות את העבודה ולא לעשות בעצמכם, אבל אם זה מחשב ביתי ואתם לא צריכים את החומר, המידע והקבצים שיש עליו, אז תנסו בעצמם.

מתי אתם כן צריכים אותנו, אם החומר חשוב לכם (לדוגמא) תוכלו להגיע למעבדה, אנחנו נוציא את הדיסק של המחשב, נשים לכם אותו בתוך קופסה לדיסק קשיח ונשים לכם במחשב דיסק קשיח חדש, ככה אנחנו נדאג שהחומר מהמחשב הישן ישמר בקופסה ונתקין* לכם מערכת הפעלה חדשה על דיסק חדש.

  • מותנה ברישוי מערכת הפעלה במחשב, השירות לא כולל רישוי מערכת הפעלה, בשנים האחרונות מחשבים ניידים מגיעים עם רישוי מובנה בביוס, ככה שגם אם מחליפים דיסק קשיח אין צורך ב KEY וכל מקרה לגופו, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולהתייעץ איתנו בשמחה.

מקרה נוסף שסביר להניח שתצטרכו להגיע למעבדה זה כאשר מערכת ההפעלה לא עולה כתוצאה מדיסק קשיח לא תקין, במקרה כזה תהיו חייבים להוציא את הדיסק הקשיח ולא בטוח שתצליחו להוציא את החומר מהמחשב, אבל אנחנו מבטיחים לעשות את המקסימום לעזור מהצד שלנו.

לכל שאלה תוכלו לפנות אלינו בטלפון 03-540-5555 נשמח לייעץ ולספק פרטים נוספים ככל שנתבקש.

שרות לקוחות גדול מורכב מרגעי אמת קטנים